Prezentace a školení v showroomu Praha-Plzeň-Bratislava

Zastupujeme firmu CauCau® na českém trhu a organizujeme předváděcí akce, testy frézování a školení a kurzy v pražském, plzeňském a bratislavském Showroomu ve vyhlášených prezentačních dnech. V showroomu se vyskytujeme pouze v těchto dnech.

Nejbližší termíny jsou uvedeny níže v okně kalendáře. Prezentace se uskutečňují spravidla v sobotu od 10:30 nebo ve všední dny od 12:30 hodin a 14:30h.

Termín a přesný čas je nutné si rezervovat předem. Prosíme, aby jste se registrovali emailem na info@caucau.cz, abychom rezervovali pro Vás termín a mohli jsme se Vám dostatečně věnovat.​ Zašleme Vám potvrzení rezervace a podrobné informace s mapkou místa.

Na místě můžete prohlédnout provedení, koncepci a vyzkoušet funkčnost a způsob použití software pro zástupce CNC frézek/routerů řady KOMPAS H a F a CNC soustruhů řady S a CNC plazem řady P z naší nabídky. Také zde můžete vidět doplňky ke strojům, jako je odsávání, stoly, upínače, koncové spínače apod. 

V pražském showroomu se prezentují především menší CNC stroje (F600 a H1000 a SS520) a v plzeňském showroomu pak větší stroje (Plazma P2000 a Frézka-router F3000). V bratislavském showroomu jsou k dispozici všechny naše stroje.

Na demonstraci Vám předvedeme stroje při práci a odpovíme na Vaše případné dotazy. Je možné také provést praktickou ukázku a zkoušku Vašeho materiálu a Vašeho produktového záměru.

Aktuální kalendář: 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.