Prezentace v showroomu Praha a Plzeň

Zastupujeme firmu CauCau® na českém trhu a organizujeme předváděcí akce v pražském Showroomu ve vyhlášených prezentačních dnech. V showroomu se vyskytujeme pouze v těchto dnech.

Nejbližší termíny jsou uvedeny v baneru na titulní straně zde. Prezentace se uskutečňují spravidla v sobotu od 10:30 a ve čtvrtek od 12:30 hodin a 14:30h.

Termín a přesný čas je nutné si rezervovat předem. Prosíme, aby jste se registrovali emailem na info@caucau.cz, abychom rezervovali pro Vás termín prezentace  a mohli jsme se Vám dostatečně věnovat.​ Zašleme Vám potvrzení rezervace a podrobné informace s mapkou místa.

Na místě můžete prohlédnout provedení, koncepci a vyzkoušet funkčnost a způsob použití software pro zástupce CNC frézek řady H a F a CNC soustruhů řady S z naší nabídky. Také zde můžete vidět doplňky ke strojům, jako je odsávání, stoly, upínače, koncové spínače apod. 

V pražském showroomu se prezentují především menší stroje (F600 a H1000 a SS520) a v plzeňském showroomu pak vetší stroje (Plazma P3000 a F3000).

Na demonstraci Vám předvedeme stroje při práci a odpovíme na Vaše případné dotazy. Je možné také provést praktickou ukázku a zkoušku Vašeho materiálu a Vašeho produktového záměru.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.