Kompilované umístění stroje na pracovní místo

Mohu nějak stroj demontovat, abych jej dostal na místo se ztíženým průchodem a můžete mi s tím nějak pomoci?

 

Často se setkáváme s tím, že zákazníci potřebují umístit stroj někam, kde je ztížený přístup. Nezřídka ej nutné stroj - portál osy X demontovat a po přesunu na místo opět namontovat. Někdy je nutné stroj otočit nabok, aby prošel zúženým průchodem (dveře 70-90cm) apod. V extrémních případech se potkáváme s požadavky umístit stroj do sklepních prostor s dvakrát lomeným úzkým schodištěm nebo např. do patra na půdu skrz demontovanou střechu jeřábem, nebo po schodišti do druhého patra.

S tímto vším vám můžeme pomoci. Můžete si objednat tuto službu z naší strany a my vám zajistíme dopravu, složení na místě i demontáž i montáž portálu osy X. Při ztížené manipulaci vám odporně pomůžeme organizovat vaši pracovní četu a manipulační techniku tak, aby vše proběhlo hladce a případně pomůžeme řešit na místě logistické problémy. Zapojíme samozřejmě i naše lidské síly. A to vše díky našich rozsáhlým zkušenostem. Nicméně zajištění lidských a manipulačních prostředků je na straně zákazníka. Naše úloha je organizační a technická výpomoc. Hlavní roli a odpovědnost v procesu instalace stroje hraje však zákazník, zejména co se týká zajištění lidské pracovní síly a vyskozdvyžné a speciální manipulační techniky.

Určitě se vždy s námi v tomto případě poraďte předem. Obvyklým standardem je, že nám zašlete foto a videodokumentaci příjezdu, transportní cesty a místa umístění stroje a zaměření klíčových průchodů.

Jsme - li na umístění dostatečně připraveni, pak jsem schopni předem i připravit stroj i případně jeho speciální úpravy tak, aby vždy byl na místo umístitelný.

Jako extrémní případ uvedeme situaci, kdy jeden pražský zákazník nám jaksi zapomněl oznámit, že stroj velikosti 3x1,8m budeme umisťovat do sklepních prostor cca 2x3m po dvojitě točitém schodišti 70cm širokém s nejmenší výškou 180cm. Po dohodě se zákazníkem jsem vzali npřed dílnou flexu do ruky a stroj cca o 1m zkrátili , odřízly portálové svařené boky a nohy stolu a po částech odnosily do skalepních prostor s vypětím všech sil. Následně jsem vyrobili spojovací díly a celou konstrukci stroje náročně sešroubovali 52ks 12mm šrouby. Stroj pracuje bez problémů, nicméně nezávidíme zákazníkovi, až se jednoho dne z nájemního domu a dílny rozhodně odstěhovat. Náš stroj nebyl jediný kdo podlehl náročnému transportu do této stísněné sklepní dílny.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX