NOVINKY

DPD výrazně zdražilo cenu přepravy zásilek

Bohužel DPD oznámilo výrazně zdražení svých přeprav a drží se tak národního trendu všehozdražování. Dopravci pak táhnou významnou měrou inflaci v tomhle státě. I když je to politikum, změnu bohužel nezařídíme my, takže nezbývá, než se přizpůsobit.

 

My ale bojujeme. Pracujeme na projektu, jak vám naše produkty přiblížit a dodávku zrychlit - chystáme vlastní automatické výdejové boxy. Díky cenám dopravy si myslíme, že to již začíná dostávat i ekonomický smysl.

 

My zavezeme hromadně do nejbližšího výdejového boxu a vy si vyzvednete kdykoli a okamžitě - i v sobotu/neděli.

 

Držte nám palce, snad se nám podaří projekt zrealizovat.

Nesting Cabinator 3000

Distributor CNC strojů CauCau firma KATing přichází s komplexním systémem vybavení Nestingové výroby nábytkových korpusů pro malé a střední nábytkářské dílny.

První úvodní informace přinášíme v našem blogu: zde...

KATing Nesting Cabinator 3000

 

Systém je postaven na těchto klíčových komponentách

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte na info@caucau.cz

Co je lepší - Poin-To-Point nebo Nesting ?

CauCau portálové frézu jsou optimalizovány pro nestingovou výrobu korpusů nábytku.

Který způsob je lepší - Point-To-Point nebo Nesting?

Výhody Point-To-Point výroby (dílec po dílci)

Point-To-Point je výhodná pro vysoce výkonnou výrobu produkující opakovaně stejné druhy výrobku. Tam kde dílce jsou vyráběny ve výrobních dávkách a jedno nastavení stroje je použitou pro celou výrobní dávku.

Point-To-Point výroba vyžaduje plné zaneprázdnění obsluhy, dobrou organizaci práce a obsluhy, aby bylo dosahováno vysoké efektivnosti.

Výhody nestingového způsobu výroby

Nesting works better for small to medium workshops working in particular on custom projects. It is much faster because you do not need a saw to cut the parts beforehand. Nor do you need to load each part separately onto the machine. Space requirements are also less. Nested parts produce up to 10% less off cuts than cutting optimised parts.

Nestingový způsob výroby je výhodnější tam kde jde o malosériovou nebo zakázkovou produkci v malých a středněvelkých výrobních provozech. Dokáže být mnohem rychlejší, protože nepotřebujete nářezové centru pro přípravu dílcových polotovarů. Prostě jednoduše umístíte celou desku materiálu na stůl stroje a spustíte řezání. Personální náklady na výrobu jsou nižší neboť stroj vyřeže kompletní zakázku bez potřeby neustálé pozornosti obsluhy. Obvykle také spotřeba materiálu u nestingové výroby bývá až o 10% nižší.

Obvyklou výhodou tradiční Point-To-Point výroby bývá schopnost strojů obrábět dílce ze všech stran a přímá podpora výstup obvyklých CAM software pro přípravu této výroby. Avšak dnes již je na trhu mnoho komponent spojovacího materiálu dílců, které přímo nevyžadují obrábění do hrany a tím odstraňují nevýhodu nesting strojů.

A když přeci jenom potřebujete vrtání do hrany, je snadné doplnit nestingový stroj o tuto možnost a přesto zachovat rychlejší výrobu a nižší cenu než v případě Point-To-Point výroby.

Nábytkový designer pro CNC výrobu nábytku POLYBOARD CZ přichází na trh...

Nábytkový designer pro CNC výrobu nábytku POLYBOARD CZ přichází na trh...

Jako partner francouzské firmy BOOLE&PARTENERS pro český a slovenský trh přinášíme intuitivní nejpoužívanější software POLYBOARD - CZ pro návrh a výrobu nábytku. Pracovali jsme usilovně na českém překladu programového prostředí. Software obsahuje na pár kliknutí myší návrh celých nábytkových sestav včetně montážních prvků a spojů, kování a doplňků. Exportuje výstupy pro nářezová centra a CNC výrobu. V nejvyšší verzi umožňuje přímý výstup kódu do CNC strojů.

Seznamte se s POLYBOARD - CZ - nelicencovaná FREE verze umožňuje plnohodnotnou tvorbu a vizualizaci nábytku.

 

Na faceboku naleznete skupinu pro sdílení zkušeností a rady moderovanou experty s názvem POLYBOARD.CZ poradna Zde....

 

Polyboard-3view

 

Skrinka_VinCase1_Rndr2

Nárůst vstupů je neudržitelný

Jak všichni jistě sledujete, nárůst cen vstupních materiálů jako je železo, cen doprav a dovozů a zejména cen energií tlačí všechny výrobce ke změně cen prodejních. Vždy se snažíme dočasné výkyvy cen pokrýt z našich výrobních marží, ale současná situace to již nedovoluje. Proto i my přistupujeme ke zvýšení cen. Zatím se to dotklo plazem řady P1000 až P3000. Přesto se snažíme, aby byl nárůst minimální.

DPD classic - nové možnosti v dodávkách na adresu

DPD classic - nové možnosti v dodávkách na adresu

Vzhledem k častým problémům Zásilkovny s dodávkami na adresu, přistoupili jsme k pokusu o rozšíření možností výběru pro naše zákazníky a nabízíme nově i možnost dodávky na adresu přes DPD. Přináší nám to trochu komplikace se zavážením zásilek na dvě místa, ale doufáme, že tak zlepšíme kvalitu dodávek na adresu - zejména rychlost dodání a spolehlivost.

V případě, že se dopravce osvědčí, budeme rozšiřovat i o možnosti dodávek na DPD PICKUP místa.

COVID-19 - Distanční výuka i prezentace

COVID-19 - Distanční výuka i prezentace

Nová doba a i my se přizpůsobujeme.

Samozřejmě vzájemný osobní kontakt a možnost si sáhnout přímo na stroj a ze všeho si udělat nějaký osobní nezprostředkovaný dojem je to nejlepší. 

Vždyť při výběru nerozhoduje vždy jenom cena a reference, ale také se často rozhodujeme od koho si stroj a následnou podporu kupujeme.

Proto jsme náš plzeňský ateliér vybavili audiovizuální technikou a prostřednictví videokonference Vám jsme schopni předvést stroj při práci, odpovídat na dotazy a pokud si stroj pořídíte a z nějakého důvodu je pro Vás nerealizovatelné se sejít, můžeme se pokus Vás na dálku naučit se strojem dělat.

Při distanční prezentaci Vám stačí váš telefon, tablet nebo počítač. Webová aplikace Vám zprostředkuje interaktivní přenos obrazu a zvuku z našeho plzeňského showroomu.

Při distanční výuce je pak ideální pokud Váš tablet nebo notebook vybavený větší obrazovkou  umístíte poblíž Vašeho stroje tak, aby jste dokázali opakovat činnosti, které Vám budeme vzdáleně ukazovat. Váš telefon pak dokáže zprostředkovat obraz a zvuk od Vašeho stroje a my můžeme korigovat Vaše kroky.

V případě zájmu o distanční prezentaci nebo školení po pořízení stroje nás neváhejte kontaktovat emailem info@caucau.cz

Galerie produkce našich zákazníků

Galerie produkce našich zákazníků

Přinášíme vám galerii výrobků našich zákazníků. Projděte si jejich produkci a navnadíte se co vše l ze na našich strojích vyrábět ať už umělecky nebo kutilsky.

Samozřejmě v případě zájmu o některý z výrobků neváhejte naše zákazníky kontaktovat, rádi Vám výrobky ze své produkce prodají.

Galerii naleznete zde: https://www.caucau.cz/galerie-nasich-zakazniku/

×

Splátková kalkulačka ESSOX