O nás


Jsme malá rodinná firma. Hlavní činností je prodej a servis hobby a profesionálních CNC strojů slovenského výrobce CauCau - www.CNC1.eu na českém trhu.

Pro podporu činnosti našich zákazníků distribuujeme pro nejen tyto stroje jak příslušenství a náhradní díly, tak i nástroje, které jsou dlouhodobě testovány a vybírány jako vhodné pro použití na těchto strojích.

Výběr dodávaných CNC strojů můžete najít na stránkách výrobce www.CNC1.eu  a rádi Vám i zašleme nabídku, zajistíme dodávku, instalaci a zaškolení a v neposlední řadě i záruční a pozáruční servis. Kompletní nabídku služeb najdete zde:¤

Naše sídlo je v Plzni a prodejní Showroom, kde je možné stroje vidět a předvést máme v Plzni-Líních a v Bratislavě-Podunajských Biskupicích. Na našich facebookových stránkách naleznete termíny nejbližších prezentací a po dohodě lze zajistit i jiný termín, který Vám bude vyhovovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení