Nikdy jsem s CNC nepracoval. myslíte že je pro moji hobby truhlařinu CNC stroj vhodný?

Dotaz:
Dobrý den. Mám otázku na CauCau CNC frézka KOMPAS H1000HF-(600x850). Je tato frézka vhodná pro hobby truhláře, který na tomto stroji nikdy nepracoval? Přemýšlím o vyřezávání projektů do dřeva a tento stroj se mi po všem hledání zdá nejvhodnější.
 
 
Naše odpověď:
 
Ano, tato frézka je speciálně určena pro hobby truhláře.
 
90 procent našich zákazníků jsou začátečníci v používání CNC stroje. Je to dnes již tisíce zákazníků - truhlářů.
Máme dlouholeté zkušenosti s jejich zaškolováním a podporou při jejich začátcích a nabírání zkušeností. Máme naše vlastní výuková videa dostupná i na internetu a poskytujeme základní zaškolení na obsluhu stroje. Po koupi stroje získáte i webový přístup k našim servisním informacím, zákaznickým zkušenostem a doporučením odborníků a zkušených uživatelů.
 
A v neposlední řadě i pro ty, kteří mají největší obavy, tak máme možnost vrácení stroje do dvou měsíců bez udání důvodu. Nutno říct, že zatím tuto možnost ze strany zákazníků nikdo nevyužil a my jsme rádi, že naše stroje jim slouží ke spokojenosti.
 
Mnoho zákazníků začínalo právě s tímto strojem a řada z nich čase přešla na větší stroj s vyšší produkcí.
 
Samozřejmě bez vlastní chuti a schopnosti něco nového se naučit to nejde. Navíc je dobré se do toho pouštět pouze tehdy, když vím, že nějakou tu technickou zručnost a dovednost mám, stejně jako kladný vztah k počítači a kreslení čar a křivek zvládnu nebo mám alespoň někoho v nejbližším okolí, kdo mi s tím intenzivně pomůže v mých začátcích.
 
My jste tady od toho, abychom vás zaškolili a pak při práci u stroje vám pomohli vás popostrčit, když narazíte na problém. 
Neváhejte se tedy na nás obrátit, vyzkoušet si to a nejlépe si vše vyjasníte, když nás navštívíte v našem showroomu, kde si vše můžete za naší asistence osahat na vlastní oči a ruce a vyzkoušet. Když vám pak přijde stroj do vaší dílny, víte už co máte čekat a co s tím.
×

Splátková kalkulačka ESSOX