CauCau CNC frézka KOMPAS H3000MAX-VAC
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: CauCau
Čelní upínací deska ?
Rotační osa
Pneumatické dorazové palce ?
Dostupnost Na cestě 8-12 týdnů (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: H3000MAX-VAC
Značka: CauCau
Nestačí vám rozměr překližkových desek - chcete více?
Chcete snadné upínání obráběných desek?
CAUCAU KOMPAS H3000MAX-VAC
model 2023
Velká stolařská 2D/3D CNC portálová frézka s vakuem
Obrobitelná plocha 2000 x 3000 x 200mm
  • Frézovací vřeteno 3500W asynchronní motor.
  • Přenos pohonu průmyslovým šikmým hřebenem s kuličkovými šrouby
  • HIWIN25 lineární pojezdy.
  • Rychlost 15m/min.
  • Řízení Profi6 RichAuto integrovaný CNC počítač s vnitřní pamětí.
  • Obráběcí plocha osazena plnorozměrným vakuovým stolem a vývěvou 5kW.
Vynikající poměr cena/výkon
Podpora v ČR! –  Dostupnost náhradních dílů a servisu.
CNC frézka vhodná na zpracování velkých formátů. Celý stroj je navrhnutý pro náročný provoz v průmyslové výrobě. Kvalitní HGR 20mm prizmatické lineární vedení s pojezdy na všech osách doplněné kuličkovým vedením s hřebenem pro dosažení nejvyšší přesnosti i při vysoké rychlosti 15m/min. Díky použitým motorům Nema34 – 12Nm má stroj dostatečný výkon i na opracování tvrdých materiálů. Stroj je v základní sestavě osazený 3500W vřetenem s maximálními otáčkami 24000 ot/min. Osy X a Y a Z jsou vybaveny indukčními koncovými spínači, které slouží zároveň i k zaměření strojní nuly. Stroj je vybavený automatickým odměřováním délky nástroje.
Stroj je vybaven plnorozměrovým vakuovým upínacím stolem s pomocnými okrajovými T-drážkami a doplněný 5kW lamelovou vývěvou.
Technické parametry
- Obrobitelný prostor - 2000 x 3000 x 200 mm
- Maximální rychlost 15000 mm/min
- Přesnost 0.03 mm
- Vysokofrekvenční asynchronní vřeteno 3.5KW
- Otáčky vřetene až 24000 rpm
- Sklíčidlo ER20
- Integrovaný CNC počítač RichAuto s vlastní pamětí s jednoduchou obsluhou
- Řídící elektronika Profi6
- Všeobecně kompatibilní příkazový jazyk G-code
- Funkce obnovení práce po výpadku elektřiny
- Lineární vedení hřebenovým pohonem se šikmými zuby podepřené prizmatickým vedením HGR20
- Krokové motory NEMA34 s vysokým kroutícím momentem 12Nm
- Tuhý svařovaný rám
- Plnorozměrový vakuový stůl s T-drážkovou podporou a 5kW vývěva
- Senzor délky nástroje
- Koncové snímače os X,Y, Z
- Rozměry 2300x3500x1700mm
- Váha 1200 kg
- Napájení je 400V 32A 5-kolík a jistič doporučujeme 25A typ "C"
- Automatická výměna vyžaduje zdroj stlačeného vzduchu více jak 4,5bar s dostatečně velkým vzdušníkem (200l)
H3000 Front Table 01 H3000 Front Table 02 H3000 Front Table 03
Doplňkové parametry
Kategorie: CNC Stroje
Hmotnost: 1500 kg
obrábění kovů: Ano
? obrobitelná plocha: 1250x2600
Obrábitelná plocha X-Y-Z [mm]: 2000x3000x200
Max. rychlost posuvu [mm/min]: 15000
? Garantovaná přesnost [mm]: 0,03
Typ a výkon vřetene [W]: 3500W vysokofrekvenční asynchronní motor
Min/Max. otáčky vřetene [ot./min]: 24000
Řídící systém: Profi6 - Integrovaný CNC počítač s vlastní pamětí
Elektronika: RichAuto CNC controller
Lineární vedení os X/Y/Z: Prizmatické HGR20
Přenos síly X/Y/Z: hřebenový pohon
Pohon: krokové motory NEMA34 12Nm
Konstrukce: tuhá svářená kovová
? Celkové rozměry š-d-v [mm]: 2800 x 3500 x 1700
Hmostnost [kg]: 1100
? Obrábění kovů: Ano
Základní zaškolení v ceně: Ano
Doprava v ceně: Ano
automatické odměřování délky nástroje: Ano
koncové snímače osy X,Y,Z: indukční
ATC - automatická výměna nástrojů [typ]: Ne
Napájení [V] - Jističe [A]: 3F/400VA - 25A "C"
Ukázka CAD/CAM tvorby a použití Profi6 ovládání
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
F1500STONE
Profesionální 2D/3D CNC frézka specializovaná pro zpracování kamene. Obrobitelná plocha 900x1500x250mm
+ další
Kód: 992217
UMW 30CP.1
Novinka
(až –18 %)
Mobilní pulsní laserová čistička UMW- CP-200W nebo 300W
+ další
Kód: L-UC-P-20
F1500STONE
Profesionální 2D/3D CNC frézka specializovaná pro zpracování kamene. Obrobitelná plocha 1250x2600x250mm
Kód: CNC-F3000-STONE
2793 1 cnc router h3000big vacuum 002
CAUCAU KOMPAS H3000 -  2D/3D CNC portálová frézka. Obrobitelná plocha 1250x2600x200mm, rychlost 10m/min, plnostolové výkonné vákuum.
Kód: 99016
Kompas F3000 Big 01
Velká Profesionální 2D/3D CNC portálová frézka router. Obrobitelná plocha 2050x4000x250mm a 2200W asynchronní motor. Přenos pohonu kuličkovými šrouby a HGR20...
Kompas F3000 Big 01
Velká Profesionální 2D/3D CNC portálová frézka router. Obrobitelná plocha 2050x3000x250mm a 2200W asynchronní motor. Přenos pohonu kuličkovými šrouby a HGR20...
Kompas F1100 01
Profesionální 2D/3D CNC frézka/gravírka s kuličkovým vedením a duralovou konstrukcí, s vysokofrekvenčním motorem 2200W vhodná i pro obrábění kovů s obrobitelným...