CNC Plazmy

Naše CNC plazmové řezací stroje jsou určeny na řezání velkých formátů materiálu jako je ocel, hliník a nerez.

Standardně jsou určeny pro pálení materiálů od 0,5mm - 20mm s přesností 0,2mm.

Stroje jsou je navrhnuty pro náročný chod ve výrobě. Kvalitní HIWIN lineární vedení na všech osách (žádné laciné kovové pojezdy). Rošt je zapuštěný ve vodní vaně - snižuje tvoření dýmu na minimum a snižuje tepelnou deformaci materiálu.

Naše CNC plazmy jsou vybaveny aktíví osou "Z" pro automatické nulování před každým zápalem hořáku.

Dále je možnost stroje osadit elektronikou THC pro měření výšky hořáku při pálení a tím dosáhnout kvalitnější řez. Stroje jsou řízeny software Mach3 pro jednoduchou obsluhu, kterou zvládne úplně každý.

Možností je dokoupit intuitivní software od společnosti SheetCam, ve kterém jednoduše a rychle připravíte dráhy pro stroj.

Tuhá svařovaná masivní konstrukce. Stroje jsou vhodné do provozů, které chtějí automatizovat svoji výrobu. Stroj je vyrobený na Slovensku ve zkušené továrně na vlastní CNC stroje s více jak 10ti letou historií vývoje a prodeje CNC. Servis, školení a poradenství zajištujeme po celé ČR z naší pražské a plzeňské pobočky.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.