CauCau CNC frézka KOMPAS H2000GS-1500W-ASYN-(1000x1700)
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: CauCau
2D/3D CNC frézka s profesionálními parametry. Obrobitelná plocha 1000x1700x150mm a 1500W asynchronní motor. Na všech osách přesné lineární vedení - podepřené tyče průměr 20mm s Kuličkovými ložisky. Tuhá konstrukce. + MACH+snímače XY + aut.odměř.délky nástroje
Možnosti doručení
Kód: 9594/HOR
Značka: CauCau
Provedení: Horizontal
Na cestě 4-8T | 9594/HOR
Provedení: Vertical
Na cestě 4-8T | 9594/VER
podrobnosti - detaily - dokumentace na www.cnc1.eu
Vyrobené v EU! – přímo od výrobce. Dostupnost náhradních dílů a servisu.
Tuhou konstrukci zabezpečuje Fe rám a lineární vedení na kluličkových podepřených tyčích průměru 20mm. Tuhá a přesná osa „Z“.
Ideální pomocník pro modeláře, ale i do malých provozů. Matice pohonů jsou vyrobené ze speciálního technického plastu, který má nižší koeficient odporu tření než bronz a tím i delší životnost. Na všech osách jsou použité silné podepřené tyče průměr 20mm s valivými ložisky. Tyto díly předurčují stroj i do provozu, kde budou vytížené i 10 hodin denně.
Technické parametrY
Pracovní plocha 1160 x 1900 x 150 mm pod matici vřetene
Obrobitelná plocha 1000 x 1700mm
Maximální rychlost posuvu 2400 mm/min
Přesnost 0.05 mm
Vřeteno Vysokofrekvenčné asynchrónní 1500W vzduch.chlazený
Otáčky vřetene 6000-24000 ot./min.
Typ sklíčidla a max. upínací průměr [mm] ER16 / 10mm
Řídící software Mach3
Elektronika Profi4
Vedení X/Y/Z Podepřené tyče
Přenos síly X/Y/Z Kuličkové vedení
Pohon Krokové motory Nema23
Konstrukce Svářená kovová
Celkové rozměry 2100 x 1750 x 600 mm
Hmotnost cca 140 kg
Rozsah dodávky:
  • Kompas H2000 HF Kompletní smontovaný stroj
  • Profi4 Ovladač
  • HF Vřeteno + Frekvenční měnič 1,5kW
  • Mach3 Software licence
  • koncové snímače polohy
  • "hříbek" - automatická reference osy Z - odměřování délky nástroje
  • demo sada frézek
  • Svěrky na upnutí materiálu
  • Zaškolení + záruka
Doplňkové parametry
Kategorie: CNC Stroje
? obrobitelná plocha: 1000x1700
? Obráběcí plocha X-Y-Z [mm]: 1000x1700x150
Max. rychlost posuvu [mm/min]: 2400
? Garantovaná přesnost [mm]: 0,03
Typ a výkon vřetene [W]: 1500W vysokofrekvenční asynchronní motor
Max. otáčky vřetene [ot./min]: 24000
Řídící software: MACH3
Elektronika: CauCau PROFI4
Lineární vedení os X/Y/Z: podepřené tyče
Přenos síly X/Y/Z: kuličkové tyče
Pohon: krokové motory NEMA32
Konstrukce: svářená kovová
? Celkové rozměry š-d-v [mm]: 2250 x 1650 x 650
Hmostnost [kg]: 140
automatické odměřování délky nástroje: elektrický
koncové snímače osy X,Y: indukční
Napájení [V] - Jističe [A]: 220/10
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
UMW 30CP.1
Mobilní pulsní laserová čistička UMW- CP-300W multi mode 15mJ
+ další
Kód: CPL-UMW-300-5
UMW 30CP.1
Novinka
(až –18 %)
Mobilní pulsní laserová čistička UMW- CP-200W nebo 300W
+ další
Kód: L-UC-P-20
Kompas F1100 01
Profesionální 2D/3D CNC frézka/gravírka s kuličkovým vedením a duralovou konstrukcí, s vysokofrekvenčním motorem 2200W vhodná i pro obrábění kovů s obrobitelným...